Squash

Výstavbou squash kurtov sa zaoberáme od roku 1998

KTO SME

Naša spoločnosť je výhradným distribútorom panelových squashových kurtov značky Fiberesin od roku 1998. V tomto roku bolo vybudované ako prvé squashové centrum Vernosť, v ktorom si zahráte na kurtoch Fiberesin doteraz.

Neskôr sme postavili squashové kurty do množstva ďalších športových centier,ako Fajn klub, Imet, Rolando, Fanatix, klub Penati, Arena´s Gym Petržalka, Aircraft, Relax centrum, Victoria v Žiline, squashové centrá v Trnave, Martine, Košiciach, Piešťanoch, Trenčíne, Dolnom Kubíne, Námestove, Skalici, Galante a v mnohých ďalších mestách a mestečkách, ale aj v mnohých hoteloch a penziónoch, či iných rekreačných zariadeniach. Naposledy sme dostavali kurty v Dunajskej strede, v centre Crossfit & more v marci 2017.

TOP PORADENSTVO

Kompletné poradenstvo už v prípravnej fáze projektu.

SERVIS A ÚDRŽBA

Zabezpečíme servis a údržbu kurtov v budúcnosti.

KOMPLETNÉ VYBAVENIE

Dodáme materiál a všetko vybavenie potrebné ku hre squash.

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Staviame squashové kurty značky Fiberesin.

Prečo náš squash kurt?

Sme líder na slovenskom trhu

Poskytujeme výstavbu squashových kurtov na kľúč, disponujeme profesionálnym vybavením a máme tím odborných profesionálov, ktorí stavajú naše kurty od začiatku až doteraz.

19+ rokov skúseností

Máme bezkonkurenčné skúsenosti a znalosti výstavby squash kurtov.

120+ postavených kurtov

Doteraz sme postavili viac ako 120 kurtov po celom Slovensku.

1000+ odohraných turnajov

Na našich squash kurtoch sa odohrali stovky turnajov.

Kurty značky FIBERESIN

Prečo kurty značky Fiberesin?

Pretože ich fyzikálne vlastnosti, jednoduchá údržba, trvanlivosť, bezporuchovosť a pôžitok z hry zaraďujú tieto kurty logicky na prvé miesto.

Panelové steny sa nikdy nemusia obnovovať. Na čistenie stien kurtov stačí iba saponát a teplá voda a kurty vyzerajú ako nové. Záruka na panely je desať rokov, ale ich životnosť je omnoho dlhšia.

Vyše 17 000 kurtov postavených po celom svete dokazuje, že Fiberesin je vodcom svetového trhu. Kurty Fiberesin spĺňajú všetky požiadavky na hru squash stanovené World Squash Federation /Svetovou squashovou federáciou/.

Mám záujem

Naše referencie

Výsledky našej práce hovoria samé za seba

Squashcentrum Vernosť Squashcentrum Vernosť |

Postavené je od roku 1998, budúci rok oslávi 20.výročie. Okrem bežných servisov podláh nebolo potrebné kurty rekonštruovať. Sme spokojní a rovnako naši klienti.

VICTORIA – Žilina VICTORIA – Žilina |

Za takmer 20 rokov sa vo Victoria squashcentre odohrali stovky turnajov a prestriedali tisícky hráčov. Squashcentrum sa stále teší svojej popularite.

Squashcentrum IMET Squashcentrum IMET |

Squashcentrum IMET je jedno z najnavštevovanejších squashových centier v Bratislave. Odohrali sa tu desiatky domácich ligových, ale aj medzinárodných turnajov.

Orava Orava |

V squashcentre RUFIN v Dolnom Kubíne, či v Penzióne Korytnačka v Námestove odohrali tisícky výmen nadšenci squashu z Oravy.

Hotel Victoria*** Hotel Victoria*** |

Hotel Victoria v Martine ponúka svojim zákazníkom už zopár rokov možnosť stráviť voľný čas športom, squash sa dá hrať v každom počasí.

Šport centrum Crossfit & more Šport centrum Crossfit & more |

Jedni z posledných kurtov boli postavené v Marci 2017 v športovom centre CROSSFIT & MORE v Dunajskej Strede.

Ukážky hry squash

TELEFÓN: +421 2 43426476

E-MAIL: office@padel-squash.sk

ADRESA: PADEL & SQUASH s.r.o., Nové Záhrady V/5, 82105 Bratislava