Padelový kurt od špecialistov
Výstavbe kurtov sa venujeme už 19 rokov
Scroll

Padel kurt Granada Classic

Padelový kurt s opornými stĺpmi na oboch sklenených stenách, kurt je prioritne určený do vonkajšieho prostredia – tzv. outdoor, je to klasický padelový kurt pre kluby a iné športoviská.

Padel kurt Granada Classic Indoor

Padelový kurt s opornými stĺpmi na oboch sklenených stenách, kurt je určený prioritne do interiéru, môže byť postavený v hale - tzv. Indoor, je to klasický padelový kurt pre kluby a iné športoviská.

Padel kurt Granada Panoramic

Má sklenené steny bez stĺpov, čo umožňuje lepšie videnie do kurtu. Využíva sa ako centrálny kurt pre vyššie súťaže, okolo kurtu stojí tribúna pre divákov, kurt môže byť vonkajší – outdoor, alebo v hale  - Indoor.

3 milióny registrovaných hráčov v IPF

150 tisíc padelových kurtov po celom svete

30 krajín, v ktorých sa hrá Padel

10 miliónov nadšencov tohto športu

Kurty Granada

Kurty Granada sú postavené zo stĺpov z galvanizovanj ocele, z elektricky zváraného galvanizovaného pletiva a zo špeciálne tvrdeného skla 10 -12 mm hrúbky.

Všetky materiály sú odolné voči prírodným vplyvom, povrch je umelá tráva môžeme Vám ich dodať v rôznych farebných variáciách.

OCEĽ

UMELÁ TRÁVA

zelená : RAL 6005 zelená : RAL 6025
červená : RAL 3020 červená: RAL 3013
modrá : RAL 5010 modrá : RAL 5010
šedá : RAL 7038
biela : RAL 9016

Padel kurt

Hrá sa na kurte podobnom tenisovému, avšak menšom, /rozmer kurtu je 20x10 m/ na zadných stranách je sklenená stena a nad sklom kovová mriežka do výšky 4 metre, bočné steny tvorí špeciálne galvanizované pletivo, všetky tieto časti sú integrované do hry, ako pri hre squash.

Hracie pole kurtu je rozdelené sieťkou na 2 polovice, hrací povrch je prevažne umelá tráva. Do kurtu sa vchádza dverami v strede kurtu, ktoré sú symetrické na oboch bočných stenách. Kurt môže byť osvetlený umelým osvetlením, aby sa dalo čo najdlhšie hrať. Kurty môžu byť vonkajšie-outdoor aj vnútorné-indoor.

Chcem vedieť viac

Padel kurt ako investícia

Na ploche jedného tenisového kurtu postavíte 2-3 Padel kurty. Padel je nová výzva pre existujúce tenisové kluby, ktoré môžu rozšíriť svoju členskú základňu , prípadne využiť nevyužívané tenisové kurty pre tento nový mladý šport.

Výstavbou padelových kurtov na ploche jedného tenisového zvýšite svoje príjmy, nakoľko namiesto 2 – 4 hráčov na jednom tenisovom kurte Vám budú hrať na rovnakej ploche 8 – 12 hráči. Padel dáva klubom možnosti organizovať nové súťaže a trénerom rozšíriť svoje pole pôsobnosti.

Chcem vedieť viac

Padel kurt ako biznis výhoda

Padel je nová výzva pre penzióny a hotely, buďte prví, ktorí ponúknete svojim zákazníkom niečo nové, čo ich bude baviť.

Buďte prví, ktorí sa odlíšite od konkurencie a ponúknete svojim hosťom kopu zábavy. Buďte prví, ktorí si postavia padel kurt a stanú sa súčasťou nového začiatku

Chcem vedieť viac

Fotogaléria zrealizovaných padelových kurtov

UKÁŽKY POSTAVENÝCH PADELOVÝCH KURTOV GRANADA.

TELEFÓN: +421 2 43426476

E-MAIL: office@padel-squash.sk

SÍDLO: PADEL & SQUASH s.r.o., Nové Záhrady V/5, 82105 Bratislava